Media

Pierwsze urodziny Liberfor.com

Nasz portal liberfor.com już nie jest niemowlakiem. Właśnie minął rok, odkąd zaczęliśmy naszą medialną podróż. Teraz zaczynamy odważnie wchodzić w pełen przygód okres dzieciństwa. A wyników nie musimy się wstydzić. Dotrzymaliśmy słowa – nie zaśmiecamy naszego portalu reklamami i promocjami. Oferujemy naszym czytelnikom to co najlepsze – dobre, krwiste, pełne charakteru, napisane z pazurem i dowcipem, nieocenzurowane, różne światopoglądowo opinie naszych dziennikarzy. A mamy w naszym składzie redakcyjnym naprawdę dobre nazwiska. To ludzie, dla których w świecie mediów nie ma żadnych tajemnic.

Grzegorz Hajdarowicz, Paweł Łepkowski
Foto: PxHere

Dopiero zaczynamy raczkować, ale już widać, że rośnie długodystansowiec, który powoli, ale systematycznie będzie wyprzedzać konkurencję. Nasze statystyki dają nam bowiem powody do satysfakcji. Każdego dnia nasze treści docierają do coraz większej liczby odbiorców, liczonych ostatnio w dziesiątkach tysięcy. Każdego dnia nasi czytelnicy nagradzają nas swoją pochwałą zaznaczoną na mediach społecznościowych.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy mają ciekawe opinie. Nie trzeba być doświadczonym dziennikarzem, żeby do nas pisać. Wystarczy tylko wiedzieć, co się chce pisać i szanować piękno naszej mowy.

Propozycje tekstów proszę przysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Przeczytaj też:

Liberfor – azyl dla wolno­­my­śli­cieli

Większość z nas wyczuwa, że wokół dzieje się coś nieuchwytnie niepokojącego. Świat się bez wątpienia zmienia. Nie byłoby w tym nic złego, bo ewolucja to permanentna i fundamentalna cecha życia na naszej planecie. Jednak ten proces nie ma na celu naszego dalszego rozwoju, dążenia ku upragnionej wo...

Czas start

Ruszamy z projektem! Ruszamy pod prąd! Dlaczego? Bo socjalizmy i inne -izmy się rozpanoszyły, zajęły salony i głowy. Już niewielu sobie wyobraża, że można żyć bez pomocy rozrastającego się państwa, że można żyć bez urzędnika, który lepiej wie za nas, ze można żyć bez zapomogi, wsparcia, „tarczy” ...


Redaktor naczelny: Paweł Łepkowski | Edytor: Marta Narocka-Harasz  

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stale współpracują: Zofia Brzezińska, Robert Cheda, Jacek Cieślak, Zuzanna Dąbrowska, Gaja Hajdarowicz, Grzegorz Hajdarowicz, Mariusz Janik, Krzysztof Kowalski, Hubert Kozieł, Marek Kutarba, Jakub „Gessler” Nowak, Tomasz Nowak, Joanna Matusik, Justyna Olszewska, Marcin Piasecki, Paweł Rochowicz.

©
Wróć na górę