COVID-19

Rusza fala?

Łotwa ogłosiła (18 października) kolejny lockdown, na próbę, na 4 tygodnie. Ciekawe kto w to uwierzy, no to czekamy na następnych. Przewiduję, że Polska ogłosi lockdown od 29 października (pewno na początek na 4 tygodnie na próbę …), to wszak lepsze od inwazji emigrantów na wschodniej granicy, polexitu/polwykopu z Unii Europejskiej, inflacji (cena litra benzyny będzie bezprzedmiotowa), a i problem Bąkiewicz, a 11 listopada rozwiąże się automatycznie.

 |  (gh)
Foto: Elnur, sementsova321, freshidea/Adobe stock

Niemcy też pewno dołączą, bo czemu nie? Już dzisiaj słyszałem w radio, że na jednym z uniwersytetów studenci muszą nosić opaski na ramionach (!) z info, że są zaszczepieni, to chyba w innej wersji znam z historii, oby zbieżność przypadkową była.

Za to Pfizer i Moderna przedstawili planowane zyski na 2022 rok (przypomnę, że 2021 się nie skończył jeszcze…), nie muszę dodawać, ze idą w miliardy USD (93,2).

Rządy ochoczo drukują pieniądze, okradając swoich obywateli, już każdy stracił około 20% aktywów, jeżeli je miał, a obywatele są zachwyceni chodzeniem w maskach i ochoczo tępią obywateli niezaszczepionych.

Ciekawe kiedy dowiemy się o skutkach ubocznych tego wielkiego ludzkiego medycznego eksperymentu. Może nigdy?

Właśnie zmarł ważny amerykański generał, już media podkreślają, ze na C19, choć zaszczepiony był…

Po Hong Kongu słuch zaginął, tylko spotkana Australijka, która tam żyła ponad 30 lat jeszcze trochę po nim pochlipuje, ale i tak cieszy się, że nie mieszka w Australii największym współczesnym więzieniu na Ziemi, może nie przez przypadek, bo Brytyjczycy tam przecież kiedyś więźniów przewozili, to chyba teraz robią taką wielką historyczną rekonstrukcję.

Teraz pora na Tajwan?

Nie martwmy się zbytnio, przyjdzie wiosna i znowu będzie po lockdownie i obostrzeniach, a to już tylko za 5-6 miesięcy! Hurra!Redaktor naczelny: Paweł Łepkowski | Edytor: Marta Narocka-Harasz  

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stale współpracują: Zofia Brzezińska, Robert Cheda, Jacek Cieślak, Zuzanna Dąbrowska, Gaja Hajdarowicz, Grzegorz Hajdarowicz, Mariusz Janik, Krzysztof Kowalski, Hubert Kozieł, Marek Kutarba, Tomasz Nowak, Joanna Matusik, Justyna Olszewska, Marcin Piasecki, Paweł Rochowicz.

©
Wróć na górę